logo-nevisa

پیام مدیر عامل

ما در شرکت نویسا از نیروی انسانی مستعد و دلسوز بهره می گیریم. این استعداد و حس مسئولیت پذیری، هنگامی که با فرهنگ غنی سازمانی و میل بی اندازه، برای برترین بودن ترکیب می شود، راه را برای ما هموار می سازد تا مجموعه ای پرانرژی، خلاق و درحال پیشرفت باشیم. این رویکرد ما را یاری می نماید تا در سخت ترین شرایط اقتصادی نیز حداکثر بهره وری را داشته باشیم.

علی آسیم

نگاهی به سوابق:

به عنوان یکی از بنیانگذاران صنعت نوشت افزار ایران، عباس آسیم در سال ۱۳۴۳ با همراهی پدر و برادرانش اولین کارخانه تولید خودکار را در ایران راه اندازی کرد. طی سال ها و دهه های بعد، خانواده آسیم دامنه فعالیت خود را در تولید، واردات و توزیع انواع نوشت افزار گسترش داد به نحوی که در پایان دهه ۵۰ شمسی به یکی از پایه های اصلی این صنعت در ایران تبدیل شده بود.

از نیمه سال های پنجاه به بعد، نسل دوم و از اواخر دهه هفتاد، نسل سوم خانواده نیز به حوزه صنعت و تجارت نوشت افزار قدم گذاشتند. طی این سال ها، ارائه محصولات تولیدی و وارداتی با کیفیت، از خودکار و مداد گرفته تا لوازم نقشه کشی و نقشه برداری، سرلوحه برنامه کاری ما بوده است. در طی دو دهه گذشته، هدف و برنامه اجرایی ما در جهت ارائه محصولات کیفی و ارتقای فرهنگ عرضه نوشت افزار در تمامی نقاط فروش بوده که با همراهی همکاران ما در سراسر کشور محقق شده است.

1391

شروع مجدد فعالیت روی برند آرت‌لاین و اقدام جهت واردات کالای ساخته شده

1392

اخذ مجوز تولید کالای آرت‌لاین تحت لیسانس شرکت شاچی هاتا ژاپن

1393

ایجاد زیر ساخت های لازم جهت تولید نوشت افزار تحت لیسانس شاچی هاتا و شروع آن با مداد و مداد رنگی

1394

ایجاد ساختار توزیع مویرگی در بخشی از کشور

1395

شروع فعالیت بر روی مهر های کوییکس

1396

اضافه شدن رنج محصولات خلاقیت کودک به سبد اقلام تولیدی

1397

پوشش کامل کشور جهت توزیع محصولات و همچنین ارائه هویت بصری جدید برند با طراحی و بسته بندی های کاملا متفاوت و ایجاد زیر ساخت مارکتینگ و فروش دیجیتال در شرکت

تماس با ما

برای تماس با ما ایمیل بزنید.

کلمه مورد نظر را وارد و دکمه اینتر را بزنید