درباره شاچی هاتا 

شاچی هاتا در سال ۱۹۲۵ با هدف تولید لوازم  التحریر در ژاپن تاسیس شد و با تولید استامپ پد که بسیار مورد پسند مردم قرار گرفت باعث شهرت نام تجاری آرت لاین گردید.
این شرکت با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته٫ مجموعه ی جدیدی از ماژیک ها را در سال ۱۹۵۴ تولید کرد که هم اینک شاخص برند آرت لاین می باشد.
شاچی هاتا جهت پوشش حداکثری، در بازارهای محلی اقدام به احداث کارخانه نمود.
شاچی هاتا به نیازهای مشتریانش در سراسر جهان گوش می دهد و از آنها برای ارتقای محصولات موجود و تولید کالاهای جدید بهره می گیرد.
ما بر این باوریم که گوش سپاری مداوم به مشتریان و تقویت ارتباطات با آنها، ما را قادر می سازد تا آرت لاین را تبدیل به نام تجاری کنیم که همواره همراه آنهاست.

نام شرکت: شاچی هاتا
تاریخ تاسیس: ۲۴ سپتامبر ۱۹۴۱
رئیس هیئت مدیره: Shinkichiro Funahashi
مدیر عامل: Masayoshi Funahashi
وب سایت: www.artlineworld.com

artline-nagoya
دفتر مرکزی شاچی هاتاژاپن - ناگویا
artline-california2
دفتر منطقه ای شاچی هاتاآمریکا - کالیفرنیا
about-shachihata-china-office-q
دفتر منطقه ای شاچی هاتاچین - شانگهای
artline-inzawa
کارخانه شاچی هاتاژاپن - اینازاوا
artline-england
دفتر منطقه ای شاچی هاتااروپا - انگلستان
about-artline-malaysia
کارخانه شاچی هاتامالزی
shachihata-newjersey-q
کارخانه شاچی هاتاآمریکا - نیوجرسی
artline-india
کارخانه شاچی هاتاهند

دوستدار محیط زیست

شاچی هاتا از طریق افزایش اقداماتی برای حفاظت و بازیابی منابع و ابداع و توسعه سیستم های تولیدی برای به حداقل رساندن ضایعات صنعتی، متعهد به بازیابی توازن محیط زیست جهانی است. نهضت محیط زیست، یکی از اصول راهبردی فعالیت های شاچی هاتا بوده و تا آینده قابل پیش بینی نیز ادامه خواهد یافت.

منشور محیط زیستی

شاچی هاتا در جایگاه شرکتی که در تمام ی عرصه های زندگی و فرهنگ روزمره مردم حضور دارد، حفاظت از محیط زیست را به مثابه یک مسئولیت سازمانی به رسمیت شناخته و به تحقق جامعه ای با حداقل تولید کربن متعهد است.
این شرکت، به جهت فلسفه وجودی خود مبنی بر ایجاد تعادل بین نیازهای محیط زیستی و فعالیت های سازمانی، به دنبال تولید کالا و خدمات دوستدار محیط زیستی است که حداقل تاثیر منفی را بر محیط زیست ما داشته باشد.

درباره:

تماس با ما

برای تماس با ما ایمیل بزنید.

کلمه مورد نظر را وارد و دکمه اینتر را بزنید