کارگاه خلاقیت مهد کودک تیلا

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای آرت لاین در تاریخ بیست و نه بهمن ۱۳۹۷ رویدادی را در مهد کودک تیلا از ساعت 10 لغایت 12 برگزار کرد. تعداد شرکت کنندگان در این رویداد 30 نفر بودند و کودکان با نقاشی روی پارچه و شرکت در کارگاه رنگ انگشتی آرت لاین، لحظات خوشی را سپری کردند.
در این رویداد گروه هنری خاله ستاره و وروجک کودکان را در داشتن برنامه ای مفرح همراهی کردند

mahde-koodake-tila

کارگاه خلاقیت خانه کتاب پیدایش

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای آرت لاین در تاریخ پانزده بهمن ۱۳۹۷ رویدادی را در خانه کتاب پیدایش از ساعت 17 لغایت 18 برگزار کرد. گروه هدف ما کودکان و نوجوانان 5 تا 15 سال بودند. در این رویداد آنها حس جدیدی را با نقاشی روی بوم های پارچه ای با ماژیک تی شرت آرت لاین تجربه کردند. تعداد شرکت کنندگان در این ایونت 25 نفر بود.

khaneh-ketabe-peidayesh

کارگاه خلاقیت شهر تحریر کانون

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای تولیدی آرت لاین در تاریخ یازده بهمن ۱۳۹۷ رویدادی را در فروشگاه شهر تحریر کانون از ساعت 16 لغایت 19 برگزار کرد. گروه هدف ما کودکان 3 تا 10 سال بودند. در این رویداد آنها با مداد رنگی های سه گوش آرت لاین و همچنین خمیر بازی و ویژگی های آن ها آشنا شدند.

shahre-tahrire-kanoon

کارگاه خلاقیت آرت لاین در مرکز خرید جم سنتر

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای تولیدی و وارداتی آرت لاین و با مشارکت فروشگاه اسباب‌بازی کی کی تویز در دی ماه ۹۷ اقدام به برگزاری کارگاه هایی در مرکز خرید جم سنتر نموده است که شرکت کنندگان می توانند هر هفته در قرعه‌کشی شرکت کنند و از جوائز ارزشمند بهره‌مند شوند.

artline-jam-center-ad

پویش «کودکان بی‌کتاب» در باغ کتاب تهران

پويش «كودكان بی‌ كتاب» روز جمعه 25 آبان در فروشگاه «دنيای ماه پيشونی» باغ كتاب تهران آغاز شد.
اين پويش با همكاری و مشاركت دنيای ماه‌ پيشونی و جمعيت امام علی (ع) به مدت يك هفته، از بیست‌ و‌ پنجم  آبان تا يكم آذر در فروشگاه «دنيای ماه پيشونی» واقع در باغ كتاب تهران برگزار گردید.

bagheketab-koodakane-kaar

گردهمایی روز جهانی کودک

شرکت نویسا با هدف ایجاد یک حس خوب برای کودکان در روز ۹۷/۰۷/۱۶ مصادف با روز جهانی کودک از ساعت ۱۷ الی ۱۹ در باغ کتاب تهران رویدادی با نام “ با هم یک نقاشی بکشیم” را برگزار کرد.
عواید فروش اثر کودکان به زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بنیاد زینب کبری اختصاص داده شد.

kids-national-day

کارگاه نقاشی آرت لاین با رنگ انگشتی (یزد)

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای تولیدی و وارداتی آرت لاین در تاریخ دوازدهم مهرماه ۹۷ رویدادی در فروشگاه اطلسی یکی از بزرگترین خرده فروشان شهرستان یزد، از ساعت ۱۸ لغایت ۲۱ برگزار کرد.
در این رویداد کودکان با استفاده از کالاهای سرگرمی و خلاقیت آرت لاین لحظات خوشی را تجربه کردند.

artline-yazd

کارگاه نقاشی روی پارچه

شرکت نویسا با هدف معرفی ماژیک های پارچه آرت لاین در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۱ رویدادی را در باغ کتاب تهران از ساعت ۷ الی ۱۹ برگزار کرد.
گروه هدف ما کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال بودند. نکته جالب اینکه این رویداد علاوه بر گروه هدف، مورد توجه بزرگسالان نیز قرار گرفت

artline-mah-pishooni

سال تحصیلی جدید مبارک (اول مهر 97)

شرکت نویسا با هدف تبریک اولین روز بازگشایی مدارس با حضور در یازده نقطه در شهر تهران در نزدیکی مدارس ابتدایی و راهنمایی، ضمن توزیع یک عدد مداد رنگی آرت لاین به همراه یک عدد بیسکوییت، سال جدید را در کنار بچه های دوست داشتنی جشن گرفت.

artline-avvalemehr

یک روز نقاشی با آرت لاین (شهرکتاب نور)

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای تولیدی آرت لاین در تاریخ دهم مردادماه 1397 رویدادی را در فروشگاه شهر کتاب نور (خ آیت الله کاشانی) از ساعت 18 لغایت 21 برگزار کرد. گروه هدف ما کودکان و نوجوانان 3 تا 15 سال بودند. در این رویداد آنها با مداد رنگی های سه گوش آرت لاین و همچنین خمیر بازی و ویژگی های  آن ها آشنا شدند.

event-nour

افتتاحیه سومین شعبه بستنی ایلیو

شرکت نویسا با هدف معرفی کالاهای تولیدی آرت لاین در تاریخ سوم مردادماه ۱۳۹۷ رویدادی را در فروشگاه ایلیو (خ نیاوران) از ساعت 18 لغایت 24 بامداد برگزار نمود. گروه هدف ما کودکان ۳ تا 10 سال بودند. در این رویداد فرزندان مهمانان ایلیو به میز خلاقیت آرت لاین دعوت می شدند و علاوه بر آشنایی آنها با کالاهای آرت لاین لحظات خوشی را برایشان خلق میکردیم.

event-illio
تماس با ما

برای تماس با ما ایمیل بزنید.

کلمه مورد نظر را وارد و دکمه اینتر را بزنید